Novinky

28.06.2016

Tlačová správa: Staromestská Offices – moderné architektonické dielo v centre hlavného mesta

Pre náročných klientov a v súlade s najnovšími trendami – to sú hlavné parametre novej administratívnej budovy v centre hlavného mesta. Staromestská Offices s rozlohou prenajímateľných plôch 8482 m2 disponuje lukratívnymi priestormi, žiadanými parkovacími miestami a výnimočnou dopravnou dostupnosťou. Dokončenie budovy je plánované na koniec roka 2016.

Čítaj viac

01.02.2016

Slnečnice: skolaudovali sme ďalších 210 bytov

Zóna Viladomy v Slnečniciach sa rozšírila o ďalšie dokončené byty. V decembri minulého roku sme získali kolaudačné rozhodnutie pre bytové domy S4, S5 a S6. Dokopy ide o 210 bytov, z ktorých takmer všetky už majú majiteľa. Obsadená je už aj väčšina obchodných priestorov, budúci aj súčasní obyvatelia Slnečníc sa môžu tešiť na Potraviny Malina, fresh market, reštauráciu a kaviareň.

Čítaj viac

25.01.2016

Prešovský projekt Na Trojke mení majiteľa

Projekt výstavby 100 bytov na mieste nedokončeného stomatologického pavilónu v Prešove získala spoločnosť GMT development, s.r.o., člen skupiny GMT. Bytový dom Na Trojke odkúpila od spoločnosti Cresco Group a plánuje ho dobudovať podľa pôvodných návrhov.

Čítaj viac

09.10.2015

Výstavbu ďalšej fázy Slnečníc financuje Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa podpísala úverovú zmluvu na financovanie výstavby bytových domov v Slnečniciach. Banka poskytne developerskej spoločnosti CRESCO GROUP investičný úver v celkovej výške 21 miliónov eur na úhradu stavebných nákladov v pokračovaní druhej etapy v zóne Viladomy, konkrétne ide o „dvojičky“ bytových domov s označním S7, S8 a S9.

Čítaj viac

31.08.2015

Prešovský projekt "Na Trojke" je krok pred začiatkom výstavby

O aktuálnom stave prípravy nášho projektu v Prešove informuje Prešovský večerník. Bytový dom, ktorý vznikne prestavbou chátrajúceho stomatologického pavilónu, čaká už len na získanie právoplatnosti stavebného povolenia a dovysporiadanie pozemkov s mestom. Podrobnejšie informácie nájdete v článku Prešovského večerníka.

Čítaj viac

1 2 3 4 5 6 7