Novinky

07.12.2016

Butikový projekt UNIQ Staromestská privíta prvých nájomníkov

BRATISLAVA 7. decembra 2016 – Nová administratívna budova najvyššieho štandardu v historickom centre Bratislavy, UNIQ Staromestská, otvorí dvere prvým nájomníkom už začiatkom apríla 2017. Túto modernú sedempodlažnú budovu spájajúcu osobitú kvalitu, modernú architektúru a reprezentatívnu polohu, známu svojím statusom a vplyvom, si za svoje sídlo vybrala uznávaná právnická kancelária Čechová & Partners. Projekt Staromestská vzniká pod značkou UNIQ od spoločnosti Cresco Group.

Čítaj viac

06.10.2016

Tretia etapa výstavby zóny Viladomy prináša do Slnečníc atraktívne bývanie v tesnej blízkosti parku

Spoločnosť Cresco Group dnes spustila predaj bytov v tretej etape zóny Viladomy. Tá predstavuje zatiaľ najzaujímavejšiu časť zóny, ktorá bude v priamom susedstve s parkom o rozlohe 14 100 m2, prinesie atraktívne byty s predzáhradkami a nadštandardne veľkými balkónmi a terasami. Zároveň pred niekoľkými týždňami do predaja pribudli byty v objekte A3 v zóne Mesto. Dokopy ide o 683 bytov, ktoré rozširujú ponuku bývania v najväčšom rezidenčnom projekte v Bratislave. O jeho úspechu svedčí aj fakt, že 20% všetkých bytov v bratislavských novostavbách, ktoré boli predané počas prvého polroku tohto roka, tvoria práve byty v Slnečniciach.

Čítaj viac

28.06.2016

Tlačová správa: Staromestská Offices – moderné architektonické dielo v centre hlavného mesta

Pre náročných klientov a v súlade s najnovšími trendami – to sú hlavné parametre novej administratívnej budovy v centre hlavného mesta. Staromestská Offices s rozlohou prenajímateľných plôch 8482 m2 disponuje lukratívnymi priestormi, žiadanými parkovacími miestami a výnimočnou dopravnou dostupnosťou. Dokončenie budovy je plánované na koniec roka 2016.

Čítaj viac

01.02.2016

Slnečnice: skolaudovali sme ďalších 210 bytov

Zóna Viladomy v Slnečniciach sa rozšírila o ďalšie dokončené byty. V decembri minulého roku sme získali kolaudačné rozhodnutie pre bytové domy S4, S5 a S6. Dokopy ide o 210 bytov, z ktorých takmer všetky už majú majiteľa. Obsadená je už aj väčšina obchodných priestorov, budúci aj súčasní obyvatelia Slnečníc sa môžu tešiť na Potraviny Malina, fresh market, reštauráciu a kaviareň.

Čítaj viac

25.01.2016

Prešovský projekt Na Trojke mení majiteľa

Projekt výstavby 100 bytov na mieste nedokončeného stomatologického pavilónu v Prešove získala spoločnosť GMT development, s.r.o., člen skupiny GMT. Bytový dom Na Trojke odkúpila od spoločnosti Cresco Group a plánuje ho dobudovať podľa pôvodných návrhov.

Čítaj viac

09.10.2015

Výstavbu ďalšej fázy Slnečníc financuje Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa podpísala úverovú zmluvu na financovanie výstavby bytových domov v Slnečniciach. Banka poskytne developerskej spoločnosti CRESCO GROUP investičný úver v celkovej výške 21 miliónov eur na úhradu stavebných nákladov v pokračovaní druhej etapy v zóne Viladomy, konkrétne ide o „dvojičky“ bytových domov s označním S7, S8 a S9.

Čítaj viac

1 4 5 6 7 8 9