Novinky

25.01.2016

Prešovský projekt Na Trojke mení majiteľa

Projekt výstavby 100 bytov na mieste nedokončeného stomatologického pavilónu v Prešove získala spoločnosť GMT development, s.r.o., člen skupiny GMT. Bytový dom Na Trojke odkúpila od spoločnosti Cresco Group a plánuje ho dobudovať podľa pôvodných návrhov.

Čítaj viac

09.10.2015

Výstavbu ďalšej fázy Slnečníc financuje Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa podpísala úverovú zmluvu na financovanie výstavby bytových domov v Slnečniciach. Banka poskytne developerskej spoločnosti CRESCO GROUP investičný úver v celkovej výške 21 miliónov eur na úhradu stavebných nákladov v pokračovaní druhej etapy v zóne Viladomy, konkrétne ide o „dvojičky“ bytových domov s označním S7, S8 a S9.

Čítaj viac

31.08.2015

Prešovský projekt "Na Trojke" je krok pred začiatkom výstavby

O aktuálnom stave prípravy nášho projektu v Prešove informuje Prešovský večerník. Bytový dom, ktorý vznikne prestavbou chátrajúceho stomatologického pavilónu, čaká už len na získanie právoplatnosti stavebného povolenia a dovysporiadanie pozemkov s mestom. Podrobnejšie informácie nájdete v článku Prešovského večerníka.

Čítaj viac

23.04.2015

Cresco rozostavia kancelárie na Staromestskej v máji

reality.etrend.sk, 23.04.2015 Vedľa sídla ministerstva spravodlivosti na Staromestskej ulici v Bratislave už čoskoro štartuje výstavba. Developerská spoločnosť Cresco chce v máji začať stavať projekt Staromestská Offices, čo je sedempodlažná kancelárska budova na mieste súčasného plateného parkoviska.

Čítaj viac

1 4 5 6 7 8