Novinky

03.07.2023

Otvorili sme prvú časť nového Parku Josepha Poppera v Slnečniciach

Prvá časť nového Parku Josepha Poppera v Slnečniciach sa rozprestiera na ploche 14 000 m2 a od konca júna je sprístupnená verejnosti. Po dokončení zvyšných častí bude mať park celkovú rozlohu 58 000 m2 a stane sa tak po Sade Janka Kráľa druhým najväčším parkom v Petržalke. Park návštevníkom ponúka široký výber voľnočasových a športových možností. Do prvej, dokončenej, časti parku sme investovali celkom 3,4 milióna eur.

Čítaj viac

13.06.2023

Realitné konferencie sa niesli v témach krízy na trhu a dostupnosti bývania, zúčastnili sme sa ich aj my

Komplikovanejšia situácia na realitnom trhu sa stala v posledných mesiacoch skutočnosťou. Ceny bytov a rovnako aj úrokové sadzby hypoték vzrástli a finančná dostupnosť bývania klesá. Na túto situáciu sme zareagovali aj my v CRESCO REAL ESTATE a na trh sme priniesli revolučnú službu Hyponájom. O dostupnosti vlastného bývania a zmenách na trhu sa diskutovalo aj na konferenciách TREND Reality & Development a SME Reality summit 2023, ktorých sa zúčastnil náš výkonný riaditeľ Ján Krnáč.

Čítaj viac

05.06.2023

O dostupnosti vlastného bývania sme diskutovali v Dobrom ráne. Ponúkame riešenie

Vyššie úrokové sadzby a zhoršená dostupnosť financovania spôsobili, že záujemcov o nové bývanie je menej. Developeri reagujú na aktuálnu situáciu a my nie sme výnimkou. Na trh sme uviedli revolučnú službu Hyponájom, vďaka ktorej sa môžete nasťahovať do nového bytu už teraz a financovanie riešiť počas dvoch rokov. Viac o Hyponájme a realitnom trhu porozprával v Dobrom ráne / Dennom podcaste denníka SME Ján Krnáč, výkonný riaditeľ CRESCO REAL ESTATE.  

Čítaj viac

31.05.2023

Buddovanie komunity je práca, ktorá má zmysel

Už viac ako jednu dekádu sa v Slnečniciach usilujeme o vytvorenie miesta, v ktorom nebudete len bývať, ale budete doň skutočne patriť. Práve pocit spolupatričnosti a snaha o vytvorenie komunity nás spája aj s Programom BUDDY, ktorý podporujeme už niekoľko rokov.

Čítaj viac

22.03.2023

Slnečnice získali ocenenie na prestížnej súťaži Stavba roka 2022

Náš najväčší projekt Slnečnice zaznamenal veľký úspech, keď bol ocenený v rámci slávnostného galavečera celoštátnej súťaže Stavba roka, ktorý bol odvysielaný 22.3. v priamom prenose na Dvojke. Druhá časť 3. etapy Zóny viladomy získala prvenstvo v kategórii bytový/rodinný dom roka. Cenu udeľuje odborná porota na základe technickej dokumentácie stavieb a osobnej obhliadky. Porotu tvoria odborníci z oblasti architektúry a stavebníctva pri súčasnom zastúpení verejného, akademického i privátneho sektora.

Čítaj viac

08.03.2023

Chcete bývať vo vlastnom, ale nechcete si teraz brať hypotéku? V Agátoch prinášame inovatívny spôsob financovania

Nielen drahé hypotéky, ale aj vysoké mesačné splátky spotrebných úverov používaných na dofinancovanie hypotekárnych úverov dnes znevýhodňujú možnosť získať nové bývanie. Kľúčom k vlastnému bývaniu môže byť peer-to-peer pôžička cez Žltý melón. Na financovanie v Agátoch vám tak na začiatok stačí len 5% vlastných prostriedkov z ceny nehnuteľnosti a neplatíte ani úroky.

Čítaj viac

1 2 3 4 9