Novinky

08.03.2023

Chcete bývať vo vlastnom, ale nechcete si teraz brať hypotéku? V Agátoch prinášame inovatívny spôsob financovania

Nielen drahé hypotéky, ale aj vysoké mesačné splátky spotrebných úverov používaných na dofinancovanie hypotekárnych úverov dnes znevýhodňujú možnosť získať nové bývanie. Kľúčom k vlastnému bývaniu môže byť peer-to-peer pôžička cez Žltý melón. Na financovanie v Agátoch vám tak na začiatok stačí len 5% vlastných prostriedkov z ceny nehnuteľnosti a neplatíte ani úroky.

Čítaj viac

13.10.2022

Projekt SO-HO je vlajkovou loďou CRESCO v Českej republike

V pražských Holešoviciach prinášame atraktívnu príležitosť pre investorov z celého sveta. Prestavba a rozvoj budovy továrne holešovickej Tesly prináša skvelú príležitosť na investíciu do rozvojovej zóny v susedstve Vltavy. Holešovice sú vďaka nevídanému kultúrnemu a spoločenskému boomu považované za mestskú časť Prahy s najväčším potenciálom rozvoja. Boj proti inflácii začína rozumnými investíciami.

Čítaj viac

30.05.2022

Byty v Kvetnici prinesú Žilinčanom výhľady na Veľký Rozsutec

Na ulici Za plavárňou v meste pod Dubňom pripravujeme jeden z najväčších žilinských rezidenčných projektov. Obkolesuje ho zeleň a mestský lesopark. Budúci obyvatelia tak dostanú najlepšieho suseda – prírodu, so všetkými benefitmi života v meste. Projekt pripravujeme v spolupráci s etablovaným lokálnym developerom, spoločnosťou LICITOR development.

Čítaj viac

11.04.2022

Slnečnice Nad mestom- nový pohľad na bývanie, nový pohľad na mesto

Budúci majitelia nových 1 500 bytov a 42 apartmánov v novom projekte Slnečnice Nad mestom si budú môcť okrem blízkosti parku vychutnať aj jedinečné výhľady na Bratislavu. Spúšťame predaj prvých 165 bytov v doteraz najväčšej a najvyššej časti Slnečníc. Slnečnice - Zóna mesto sa tak rozrastie o päť rezidenčných výškových budov a tri nižšie obytné. Chýbať nebudú ani otvorené vnútrobloky vybavené zeleňou, kde budú môcť susedia tráviť svoj voľný čas. Život v Slnečniciach bude zelenší aj vďaka verejnému parku, ktorý bude po dokončení už druhým parkom v Slnečniciach a so svojimi 29-tisíc m2 aj druhým najväčším v Petržalke.

Čítaj viac

24.03.2022

Rezidenčný projekt SO-HO prinesie do Prahy kozmopolitnú atmosféru

Newyorské SoHo je domovom obchodu, kultúry i zábavy, ale aj miestom bývania, v ktorom sa stretávajú ľudia z celého sveta. Kozmopolitnú atmosféru plánujeme priniesť aj do mestskej časti Holešovice v Prahe. Časť projektu SO-HO, ktorého výstavbu rozbehneme v prvom kvartáli tohto roka, totiž pozostáva z prestavby industriálnej budovy bývalej továrne Tesla. Celkovo prinesie investícia približne 100 mil. eur do Holešovíc takmer 500 bytov a loftov.

Čítaj viac

25.10.2021

Stali sme sa členom Slovenskej rady zelených budov

V septembri tohto roka sme sa stali členom Slovenskej rady zelených budov na Slovensku (SKGB). Spolu s ďalšími desiatkami členov platformy nás spája spoločná vízia udržateľnej výstavby na Slovensku. V nadväznosti nato sme vytvorili internú pracovnú skupinu. Tá sa bude systémovo zameriavať na tematiku zelených technológií a ich implementáciu do našich projektov.

Čítaj viac

15.07.2021

Do Slnečníc sa sťahujú lekári špecialisti, otvárajú ambulancie aj kliniky

Po unikátnych potravinách Yeme sa o obchodné priestory v petržalských Slnečniciach v Bratislave zaujímajú aj majitelia špecializovaných ambulancií či kliník. Špecialistov priťahuje nielen pokojná a dostupná lokalita s množstvom zelene, flexibilné priestory, ale aj počet obyvateľov. V najväčšom rezidenčnom projekte do jari budúceho roka pribudne detská poliklinika, urológ či očná klinika s optikou. Život v štvrti Slnečnice každou novou službou naberá na kvalite a komforte.

Čítaj viac

1 2 3 4 5 9