21.06.2022

Držíte kryptomeny? Už s nimi môžete uhradiť aj rezervačný poplatok za svoj byt v projekte Slnečnice Nad mestom

Na Slovensku vlastní kryptomeny viac než 140-tisíc ľudí. Ak patríte k nim, otvára sa vám nová možnosť využitia vašich digitálnych prostriedkov. Ako prvý developer na Slovensku ponúkame možnosť úhrady rezervačného poplatku dvoma najväčšími kryptomenami na svete.

Jednoduchosť a bezpečnosť

Vďaka investíciám do kryptomien sa pre desiatky tisíc ľudí na Slovensku otvoril nový spôsob platieb za tovary a služby. Okrem kúpy darčekových poukazov v niektorých e-shopoch však naďalej chýbajú príležitosti, v ktorých je možné využiť na platbu kryptomeny. Aj preto sme sa rozhodli chopiť príležitosti a priniesť vám exkluzívnu možnosť uhradiť svoj rezervačný poplatok práve kryptomenami.

Sme prví na Slovensku

Napriek neistote na globálnych trhoch, vrátane akciových, sa kryptomenám v najbližších rokoch prorokuje rast. Napríklad podľa nedávneho prieskumu spoločnosti Deloitte v USA až 75 % obchodníkov zvažuje prijímanie platieb v kryptomenách v najbližších 24 mesiacoch. V našich zemepisných šírkach nie sú kryptomeny tiež úplnou neznámou.

Niečo vyše 2,5 % ľudí na Slovensku kryptomeny drží, spomedzi susediacich krajín sme v rebríčku na druhom mieste za Ukrajinou. Nové možnosti využitia kryptomien sú benefitom pre všetkých, ktorí kryptomeny držia. Preto sme sa rozhodli vyjsť vám v ústrety a pridať sa k trendu zavádzania inovatívnych platieb kryptomenami, hoci v predaji nehnuteľností sme na Slovensku prví.

Bezpečnosť transakcií vďaka overenému partnerovi

Jedným zo strašiakov platieb kryptomenami je nemožnosť zvrátiť transakciu, ktorá je už raz vykonaná a potvrdená. Vďaka čiastočnej anonymite transakcií môže byť nemožné získať svoje prostriedky spať. Preto sme sa pri spracovávaní takýchto platieb rozhodli spojiť sily s jedným z najväčších sprostredkovateľov platieb, spoločnosťou Global Payments.

Tá vďaka svojej aplikácii GP tom realizuje platbu kryptomenou skutočne jednoducho, viete ju vykonať v priebehu minúty. Po naskenovaní QR kódu, ktorý aplikácia vygeneruje, vám stačí transakciu jednoducho schváliť vo svojej kryptopeňaženke. Použitie je skutočne jednoduché a nehrozí, že zadáte nesprávne údaje.

Široká kompatibilita platieb

Svoje rezervačné poplatky môžete bez problémov uhradiť v našom showroome najznámejšími kryptomenami bitcoin a ethereum cez kompatibilné kryptopeňaženky a služby. Medzi tie momentálne patria Bitcoin.com peňaženka, Elly peňaženka a služba Binance pay.

Späť na všetky novinky