05.10.2023

Zahájili sme výstavbu nového projektu Slnečnice Nad mestom, ktorý vynesie Slnečnice do výšky

Projekt Slnečnice Nad mestom sme začali stavať v júni tohto roka a už je plne rozbehnutý. Tento projekt prináša do štvrte prvé výškové budovy. Zároveň sme spustili druhú vlnu predaja vo výškových budovách.  

Projekt Slnečnice Nad mestom ponúka priestranné vnútrobloky a priebežné balkóny s nádherným výhľadom na Bratislavu a Karpaty. Kvalitu bývania podporí aj to, že už teraz v tesnej blízkosti pre budúcich obyvateľov stojí Zóna mesto, ktorá ponúka rôzne obchody, služby či zdravotnú starostlivosť. 

Zárukou kvalitného bývania je aj zeleň v okolí 

Ďalšou výhodou je aj poloha pri Parku Josepha Poppera v Slnečniciach, ktorého prvá časť má až 14 000 m2, a tak prináša do štvrte dostatočný priestor pre oddych a relax. Po svojom dokončení bude mať park rozlohu 58-tisíc m2 a bude hneď po Sade Janka Kráľa druhým najväčším v Petržalke. 

Stačí 5 % z ceny nehnuteľnosti 

Nové bývanie v rámci projektu Nad mestom je teraz ešte dostupnejšie. Na jeho rezerváciu teraz stačí budúcim majiteľom iba 5 % z kúpnej ceny nehnuteľnosti.  Až do stavebného dokončenia neplatia nič navyše. V rámci na mieru nastavovaného financovania môžu totiž zvyšok prvej časti kúpnej ceny prefinancovať z úveru, ktorý im vieme zabezpečiť, a to bez splácania istiny až do podania žiadosti o kolaudáciu. Zároveň až do podania návrhu na kolaudáciu zaplatíme úroky z úveru. „Dlhodobo pracujeme na zlepšení finančnej dostupnosti bývania v našich projektoch. Aj preto záujemcom o bývanie v Slnečniciach dnes na úvod stačí iba 5 % a do roku 2026 majú čas na doriešenie svojho financovania,“ vysvetľuje možnosť financovania Ján Krnáč, výkonný riaditeľ Cresco Real Estate . 

Viac o projekte 

V rámci prvej etapy projektu Nad mestom sa aktuálne realizuje výstavba dvoch výškových budov. V konečnej fáze bude celý komplex pozostávať z piatich výškových budov s 14 až 24 nadzemnými podlažiami a z ďalších troch nižších budov s 8 nadzemnými podlažiami. Všetky budovy budú tiež disponovať dvoma podzemnými parkovacími podlažiami. Celý projekt prinesie do Slnečníc 1 680 nových bytov. 

Spoznajte život Nad mestom a užívajte si Bratislavu novým pohľadom. Kompletnú ponuku bytov v projekte Nad mestom nájdete na stránke Slnečnice Nad mestom.

Späť na všetky novinky