10.06.2013

Úspešné Slnečnice ponúknu nové byty

2. etapa už v predaji

  • Rezidenčný projekt Slnečnice získal odborné ocenenie Najlepší rezidenčný projekt roka 2012 v kategórii rodinné domy.

  • Slnečnice sú veľmi úspešný projekt aj v očiach verejnosti – v 1. etape je predaných až 80 % bytov.

  • Začína sa 2. etapa výstavby, ktorá prinesie vyše 600 nových bytov.

  • Prvých 207 bytov z 2. etapy je od júna v predaji.

  • Developér ponúka prvé byty za atraktívne uvádzacie ceny.

  • Nový byt s balkónom sa dá kúpiť už za 47 000 €.

  • Nízkoenergetické stavby: architektúra v súlade s prírodou, využitie prírodných materiálov a čerpanie solárnej energie.

Rezidenčný projekt Slnečnice je rovnako úspešný v očiach odborníkov aj širokej verejnosti. Developér za projekt Slnečnice, ktorý vyrástol na okraji Petržalky a v blízkosti hrádze a lužného lesa, získal ocenenie Rezidenčný developér roka 2012 v kategórii rodinné domy. Odborná porota zohľadnila najmä kritériá ako zabezpečenie financovania, koncepčnosť projektu v rámci veľkého urbanistického súboru a architektonického prínosu, dobrá občianska vybavenosť a dostupnosť do mesta, ale aj prvok tzv. susedského stretávania, dobre poňatý pri riešení verejného priestoru projektu. Developér vystihol potreby tých, čo hľadajú moderné a komfortné bývanie v Bratislave za dostupnú cenu, o čom svedčí aj fakt, že z prvej etapy výstavby je predaných až 80 % bytov.

Slnečnice sa onedlho rozrastú o ďalšiu etapu, v ktorej ponúknu vyše 600 bytových jednotiek v nízkych, dobre premyslených a do prostredia citlivo zasadených štyroch bytových domoch a v šiestich mestských vilách. Aj v druhej etape developér pokračuje v koncepte útulného a moderného bývania s neobvykle veľkorysými spoločnými priestormi v exteriéri.

Ján Krnáč, obchodný riaditeľ developérskej spoločnosti Cresco Group, o projekte hovorí: Mimoriadnu pozornosť venujeme okoliu, ktoré domy obklopuje, a preto je bývanie v Slnečniciach v priamom kontakte s upraveným okolím plným zelene. Okrem oddychových zón sa tu tiež nachádza multifunkčné športové ihrisko a detské ihrisko. Jednoduchý je aj prístup na obľúbenú hrádzu.  Naším cieľom je, aby mali obyvatelia Slnečníc okrem moderného, praktického a útulného bývania aj pestrý výber aktivít v prírode.“

Premyslené dispozície, praktickosť a kvalita do najmenších detailov sú základnou charakteristikou nových bytových jednotiek v Slnečniciach; prvých 207 z nich sa dostalo do predaja tento mesiac. Dispozície bytov sú od menších štartovacích bytov cez stále obľúbené 2-izbové bytové jednotky až po veľkorysejšie priestory 3- a 4-izbových bytov. Neobvyklou výhodou každého tu je balkón či terasa, ktoré zvyšujú pohodlie a ešte viac umocňujú pocit bývania v tesnej blízkosti prírody. Prístup developéra k ochrane životného prostredia a jeho snaha o vytvorenie bývania v súlade s prírodou sú podporené aj využívaním solárnej energie, pričom 30 – 40 % z ročnej spotreby energie na prípravu teplej vody budú v obytných domoch a mestských vilách zabezpečovať práve solárne systémy. Tým sa znižuje produkcia CO2, ako aj energetická náročnosť domov. 

Z komplexného pohľadu na Slnečnice, s ohľadom na lokalitu a precíznosť architektonického riešenia, sa zaujímavou javí aj aktuálna cenová ponuka. Pri príležitosti spustenia predaja 2. etapy Slnečníc prichádza developér s mimoriadnymi cenovými zľavami. V letnej akciovej ponuke sa ceny bytov začínajú na veľmi príjemných 47 000 eur s DPH. „Jednoducho ide o byty, ktoré sú v tom najlepšom zmysle slova príkladným predstaviteľom moderného mestského bývania strednej triedy, začnúc detailne premysleným architektonickým návrhom cez remeselné spracovanie a materiálové zhotovenie, končiac cenou nastavenou mimoriadne priaznivo. Slnečnice sú dôkazom toho, že aj na Slovensku možno realizovať projekt, ktorý plne zodpovedá európskym štandardom moderného, pekného, koncepčne riešeného, bezpečného a príjemného bývania,“ zhrnul na záver prednosti Slnečníc Ján Krnáč z developérskej spoločnosti Cresco Group.

Viac informácií na www.slnecnice.sk

Späť na všetky novinky