03.10.2013

Táto jeseň sa nesie v znamení Slnečníc Pozrime sa, čím je úspešný developérsky projekt príťažlivý

Užívate si mesto. Ste vždy tam, kde sa niečo deje, máte blízko do divadla, neujde vám žiadna správna akcia a do kina idete vtedy, keď máte vy náladu. S vekom však prichádzajú aj rodinné plány a s nimi dilema: ostať v meste aj za cenu poľavenia z nárokov na bývanie a na komfort rodiny alebo sa vzdať výhod mesta výmenou za prostredie, kde budú spokojné aj deti? Nie je to jednoduchá situácia, najmä keď beriete do úvahy tiež finančnú stránku veci. Našťastie, aj v Bratislave sa dá nájsť finančne zaujímavé bývanie na úrovni európskehoštandardu. Bývanie, ktoré vám umožní viesť pokojný rodinný život, ale aj užívať si rušné chvíle v meste. Dôkazom je tiež úspešný rezidenčný projekt Slnečnice, ktorý pokračuje výstavbou 2. etapy.

Bývanie v meste rešpektujúce človeka

Už o prvú etapu výstavby Slnečníc bol veľký záujem verejnosti a svoj domov tam našlo množstvo Bratislavčanov, ktorých zaujala nielen architektúra projektu, ale aj jeho lokalita. Nízkopodlažné obytné domy s použitím prírodných materiálov, upravené spoločné verejné priestranstvá so športoviskami či s ihriskami, poloha na rozhraní úžasnej prírodnej lokality lužných lesov, dunajských ramien a hrádzí, a pritom len pár minút od všetkých výhod mesta. Jednoducho každý si tam vie nájsť priestor na svoje obľúbené aktivity – od malých detí cez dynamických mladých až po pokojné rodinné typy. Slnečnice dávajú totiž priestor na stretnutia s priateľmi, na detské hry vonku, ale v bezpečí uzatvoreného vnútorného bloku, aj na spoločné športové aktivity v okolí.

Praktické a premyslené zvonku aj zvnútra

Dôraz na ľudský rozmer a vybudovanie ľudsky príjemného bývania badať doslova na každom kroku, a to aj v začatej druhej etape výstavby Slnečníc. Dispozičné riešenie bytov je praktické a funkčné, bez hluchých miest, a to od najmenších malometrážnych až po veľkorysé štvorizbové byty. Všetky byty sú s veľkými balkónmi či s terasami a dávajú tak priestor na relaxáciu v exteriéri pri zachovaní súkromia bytu. Budovanie a vybavenosť verejných priestorov s oázami zelene sú pokračovaním v nastúpenom trende z prvej etapy. Práve tvorba vnútorných verejných priestorov je tým, čím sa Slnečnice ešte viac odlišujú od iných projektov v Bratislave a čo im dáva punc komfortného bývania na úrovni vyspelých európskych krajín.

Vďaka aktuálnej ponuke cenovo ešte dostupnejšie

Záujemcovia o bývanie v Slnečniciach sa zhodli na jednom – okrem lokality, príjemnej a do detailov prepracovanej architektúry sú veľkým lákadlom aj ceny bytov. Toto lákadlo, samozrejme, zvyšuje aj momentálna mimoriadna a časovo obmedzená ponuka, keď sú vybrané byty dostupné s výraznou zľavou. Tak môže ten, kto sa pre Slnečnice rozhodne do 30. novembra, získať bývanie s výraznou úsporou. To priťahuje najmä mladých ľudí a rodiny s malými deťmi. Aj vďaka tomuto prístupu sa rezidenčný projekt Slnečnice stáva ideálnym bývaním pre aktívnych mladých ľudí, ktorí chcú žiť naplno a bez kompromisov.

Viac informácií na www.slnecnice.sk

Späť na všetky novinky