28.03.2024

Projekt Slnečnice POP je skolaudovaný

Slnečnice sa rozrástli o ďalšiu časť, projekt Slnečnice POP je oficiálne dokončený a skolaudovaný. Celkovo tak pribudne v štvrti 379 nových bytov a apartmánov. Až 85 % nových bytových jednotiek už má svojich majiteľov, sťahovať sa budú v najbližších týždňoch. 

Slnečnice, najväčšia rezidenčná štvrť na Slovensku, sa neustále rozširuje. Posledný dokončený projekt Slnečnice POP, je dôkazom tohto rastu. Kolaudácia najzápadnejšej časti Slnečníc, vedľa ktorej sa postupne dokončuje aj nová petržalská električka, otvára novú časť Zóny mesto. V súčasnosti v nej nájdete širokú ponuku vybavenosti, obchodov, gastra a ďalších služieb. Okrem toho, minuloročné dokončenie a otvorenie prvej etapy líniového Parku Josepha Poppera v Slnečniciach prinieslo do Zóny mesto veľa možností na oddych a relax.   

Ponuka bytov v projekte Slnečnice POP 

Projekt Slnečnice POP celkovo ponúka 379 bytov a apartmánov v zložení 89 jednoizbových, 13 jeden a pol izbových, 170 dvojizbových, 89 trojizbových, 14 štvorizbových a 4 päťizbové byty. Cenová hladina sa pohybuje od 141 130 eur za jednoizbový až po 607 090 eur za päťizbový byt. Aktuálne je v ponuke posledných vyše 10 % voľných bytov, ktoré nájdete aj na stránke projektu.  

Možnosti financovania 

Na kvalitné bývanie v projekte Slnečnice POP ponúkame rôzne typy financovania a výhod, ktoré zvyšujú dostupnosť bývania. So službou Hyponájom sa môžete nasťahovať do nového bývania hneď a hypotéku budete riešiť až za dva roky. Alebo si financovanie bývania uľahčite vďaka Susedskému bonusu, ktorý môžete získať na nové bývanie v Slnečniciach. Stačí, ak si vyhľadáte kód spokojného obyvateľa Slnečníc a dostanete až 10 000 eur bonus na bývanie. 

Štvrť, ktorá sa rozrastá 

To, že sú Slnečnice dobrým bývaním, potvrdzuje aj viac ako 6 000 obyvateľov, ktorí v štvrti bývajú. Momentálne sú Slnečnice približne v polovici celkovej výstavby. Najnovší projekt Slnečnice Nad mestom, ktorý sa začal stavať v polovici minulého roka, postupne rastie v Zóne mesto, kde budú popri líniovom parku Josepha Poppera pribúdať aj ďalšie projekty. 

Prehľad dostupných bytov v projekte Slnečnice POP nájdete na tejto stránke. 

Späť na všetky novinky