O spoločnosti

PROFIL SPOLOČNOSTI

Od svojho vzniku v roku 1992 spoločnosť Cresco Real Estate realizovala mnoho úspešných developerských projektov. Hoci väčšina z nich je lokalizovaná v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska a do zahraničia. Za roky svojej existencie sa Cresco Real Estate stalo významnou a rešpektovanou spoločnosťou podpísanou pod odvážnymi veľkými projektmi, ktoré menia tvár hlavného mesta a spoluvytvárajú nové, vyššie štandardy bývania.

REZIDENČNÝ DEVELOPMENT

Dominantnou činnosťou spoločnosti je výstavba obytných komplexov. Ku každému novému projektu a k jeho spracovaniu pristupujeme ako k výnimočnému dielu. Kladieme dôraz na estetickú hodnotu budovy, na jej logické zasadenie do prostredia, praktickú funkčnosť priestorov a okolia, pričom veľmi dbáme na bezpečnosť. Neoddeliteľnou súčasťou realizácie každého projektu je splnenie vysokých požiadaviek na technologické zhotovenie. Vždy je naším cieľom vytvoriť plnohodnotný domov, pričom kritériá dizajnu, kvality, funkčnosti a bezpečnosti sú rovnocenné. To platí od nadštandardných a luxusných rezidencií až po cenovo dostupné byty pre mladé rodiny.

KOMERČNÝ DEVELOPMENT

Tradičnou súčasťou portfólia spoločnosti Cresco Real Estate je realizácia administratívnych a multifunkčných objektov. Aj pri ich výstavbe uplatňujeme filozofiu vysokých požiadaviek na estetickú  odnotu, praktické využitie a na prvotriedne zhotovenie. Komerčné projekty oslovujú početnú skupinu  lientov z radov domácich aj zahraničných spoločností.

To najlepšie zo Slnečníc prináša tretia etapa zóny Viladomy

To najlepšie zo Slnečníc prináša tretia etapa zóny Viladomy. Priame susedstvo s rozľahlým parkom, atraktívne byty s predzáhradkami, nadštandardné terasy a balkóny. 

Unikátna administratívna budova UNIQ Staromestská je skolaudovaná a pripravená pre nových nájomníkov.

Unikátna administratívna budova UNIQ Staromestská je skolaudovaná a pripravená pre nových nájomníkov. 

Projekt Mlynská bašta v Košiciach získal stavebné povolenie

Projekt Mlynská bašta v Košiciach získal stavebné povolenie. Vznikne tu 134 bytov v energetickom štandarde A1.