Slnečnice Market a Trch. podporili benefičný gurmánsky pop-up Michala Kordoša

28.11.2017

Michal Kordoš alias Foodman je mladý Slovák s unikátnymi skúsenosťami zo slávnych zahraničných reštaurácií. Gastronómii sa venuje takmer od detstva, v súčasnosti sa realizuje prevažne formou pop-up podujatí.

V predvianočnom období sa Michal rozhodol zorganizovať akciu, ktorá okrem jedinečného zážitku pre hostí pomôže aj dobrej veci. Dal dokopy ďalších 5 špičkových osobností slovenskej gastro scény a spolu budú pripravovať 6-chodové vianočné menu pre hostí v Starej Tržnici. Výťažok zo vstupeniek na akciu venuje programu Buddy, ktorý zmysluplným spôsobom pomáha deťom z detských domovov.

Program Buddy podporujú aj Slnečnice a preto sme sa rozhodli pomôcť aj pri tejto príležitosti. Sme radi, že Slnečnice Market a farmárska tržnica Trch. môžu byť partnermi tohto podujatia.

Benefičná pop-up večera sa uskutoční 12. decembra v Starej Tržnici. Vstupenky sa dajú kúpiť online a veľmi rýchlo sa míňajú. 


späť na zoznam aktualít

To najlepšie zo Slnečníc prináša tretia etapa zóny Viladomy

To najlepšie zo Slnečníc prináša tretia etapa zóny Viladomy. Priame susedstvo s rozľahlým parkom, atraktívne byty s predzáhradkami, nadštandardné terasy a balkóny. 

Unikátna administratívna budova UNIQ Staromestská je skolaudovaná a pripravená pre nových nájomníkov.

Unikátna administratívna budova UNIQ Staromestská je skolaudovaná a pripravená pre nových nájomníkov. 

Projekt Mlynská bašta v Košiciach získal stavebné povolenie

Projekt Mlynská bašta v Košiciach získal stavebné povolenie. Vznikne tu 134 bytov v energetickom štandarde A1.