CRESCO Real Estate podporil jedinečný festival DAAD

01.07.2019

Snažíme sa, aby architektúra bola čo najbližšie k ľuďom – a nielen cez naše developerské projekty. Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE podporuje aj zaujímavé podujatia, a preto sme sa tento rok rozhodli byť partnerom skvelého festivalu - Dní architektúry a dizajnu 2019 DAAD, ktorý je oslavou architektúry, dizajnu a umenia.

Zámerom festivalu je vytvoriť formát pre posilnenie vnímania architektúry a dizajnu na Slovensku. Festival rieši kľúčové odborné otázky v prednáškach, výstavách, vo workshopoch či v diskusiách. Je to jedinečné podujatie svojho druhu, mapujúce a prezentujúce to najlepšie, čo sa v danej oblasti deje na domácej a zahraničnej scéne.

DAAD založili architekti Táňa Kollárová a Števo Polakovič v roku 2010 v Bratislave. Čestnými hosťami jubilejného 10. ročníka, ktorý sa uskutočnil na prelome mája a júna na viacerých miestach v Bratislave, boli parížske ateliéry LAN Architecture a Studio MUOTO.

CRESCO REAL ESTATE na podujatí predstavilo nielen svoje nové logo, ale aj najväčšiu bratislavskú novopostavenú rezidenčnú štvrť  Slnečnice vo forme unikátneho modelu. Návštevníci festivalu sa tak ako prví dozvedeli, ako bude štvrť vyzerať po dostavaní v roku 2030.  Model Slnečníc zmenšených 1 200-násobne vytvorila spoločnosť ProModel z Bratislavy.


späť na zoznam aktualít

To najlepšie zo Slnečníc prináša tretia etapa zóny Viladomy

To najlepšie zo Slnečníc prináša tretia etapa zóny Viladomy. Priame susedstvo s rozľahlým parkom, atraktívne byty s predzáhradkami, nadštandardné terasy a balkóny. 

Unikátna administratívna budova UNIQ Staromestská je skolaudovaná a pripravená pre nových nájomníkov.

Unikátna administratívna budova UNIQ Staromestská je skolaudovaná a pripravená pre nových nájomníkov. 

Projekt Mlynská bašta v Košiciach získal stavebné povolenie

Projekt Mlynská bašta v Košiciach získal stavebné povolenie. Vznikne tu 134 bytov v energetickom štandarde A1.